| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre "Romanii au talent" , "Ma facut mama artist" , "Vocea Romaniei" si "Factorul X"?

Răspuns Câştigător
| 13cris a răspuns:

Romanii au talent! Pentru ca acolo vin oameni cu diferite talente surprinzatoare si ciudate! Pe cand la celelalte e doar muzica! Si nu e asa interesant ca romanii au talent!

4 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Romanii au talent, pentru ca imi place sa vad ce ''secrete'' ascunde tara noastra laughing

| florinflorin14 a răspuns:

Romanii au talent!, cu siguranta. Funda?

| AAARRR a răspuns:

Romanii au talet:d sunt tot felul de ciudatenii laughing ma si amuz dar raman si surprinsa in urma a ceea ce vad :X e super

| Clauvdgg a răspuns:

Vocea Romaniei sau Factorul X