| Maria_3164 a întrebat:

Voi ce ati facut in vacanta de vara? Povestiti-mile ca niste compuneri frumoase si literale intamplari frumoase, deosebite! funda la cele mai frumoase

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

1. Am stat in casa
2. Voi merge in 5 august la mare
3. Am vorbit cu baiatul care`mi placehee hee
4. Atat sad
5. Trebuie sa ma apuc de temele de vacanta la mate`.

---> Ma bucur ca te-am putut ajuta! puppy dog eyes

| madu_4132 a răspuns:

Pai in vacanta de vara am fost impreuna cu o prietena la mare si neam cazat la un hotel.pe zi in timp ce ne plimbam am vazut un tip dragut care ne-a facut cinste cu o inghetata si nea cerut numarul de telefon... si binenteles ca i l-am dat era prea dragut sa-l refuz iar seara cand am ajuns in camera am iesit pe balcon si pana la 4 dimineata am vb cu prietena mea numai despre el iar la un sfert de ora dupa ce schimbasem subiectul ne suna si ne zice ``auzi da era foarte intetresanta discutia de adineauri`` ne venea sa intram in pamant de rusine el statea chiar sub noi si intamplarea a fost ca in acel moment sa fie si el pe balcon iar apoi eu m-am combinat cu el si inca suntem impreuna avem o luna si kva