| XminyoongiXx a întrebat:

Voi ce credeți, coșurile sunt o rușine?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Garantat ca nu sunt o rusine, cosurile apar si trec...fiecare dintre noi a trecut prin asa ceva

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu-s o rugine nici cum, dar sunt inestetice, clar.

| ElenaSA a răspuns:

Nu, reprezinta o problema de moment a pielii determinata de un dezechilibru existent in corp. Trebuie tratata la medic.

| Latinmoon a răspuns:

Chiar deloc!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicidecum.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Nu, pentru ca fiecare are (mai putin sau mai mult), te pup si fruntea sus

| Aimee33 a răspuns:

Nu, fiecarui om i se intampla.Viata nu-i lapte si miere!

| seedwow16 a răspuns:

Ele de obicei apar la pubertate

| JohnnyOprea a răspuns:

Nu! Sigur nu! Orice persoana a trecut prin aceasta experienta neplacuta. Cosurile sunt dovada ca in corpurile noastre au loc anumite transformari hormonale... In cazul in care apare acea senzatie de disconfort, exista la orice farmacie tratamente impotriva cosurilor, dar cel mai bun sfat il obtinem de la un dermatolog.

| Saramhmm a răspuns:

Pai parerea mea este ca celo mai important este ce crezi tu despre tine apoi ce cred altii. Daca o problema dermatologica precum cosurile te vor face sa te simti rusinata oamenii vor vedea mai intai asta apoi se vor intreba de ce.Mai bine nu te mai gandi atat la asta. Daca pe tine nu te vor deranja si nu vei arata vreo incomodare oamenii vor tece cu vederea asta.