| tauretee a întrebat:

Voi ce credeti ca e mai bun ps3 sau xbox 360 nu ma intereseaza la ps3 PSN`ul e moca sau ca pot juca halo 4 pe xbox nu sunt fan seriei halo sau ca xbox are mai multe jocuri sau ca ps3 are little big planet 2 sau sigur o sa apara commenturi de genu da peste 15 ani apare ps4 si n-are rost ori o sa fie fanboys ori veterani de PC si ca n-ai cum jucat shootere cu controler ori ca pe ps3 pot baga linux sau windows ori ca xboxul are kinect eu doar vreau sa stiu pe care merita sa strici 14 milioane

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

PS3 e mai misto din punctul meu de vedere si comod cand bagi multe ore in gameplay.

1 răspuns:
| tauretee explică:

App nu ma intereseaza ca xboxu merge modata si ps3ul nu eu vreau sa joc BF3 Red Dead Redemptio multiplayer si mai cateva jocuri in MP care sunt exclusivitati de console