| ChicaIdiota a întrebat:

Voi ce credeti despre fetele care se macheaza ca o papusa, si isi schimba modul de viata doar pentru ca vor sa arate ca papusile din copilaria noastra?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Creca ii place sa traiasca in aceea lume a lor (de desene animate) la personajul lor pe care vor sa fie.
Uni ii place ce fac si pot intra in lumea anime sa intre in filme sau desene animate.
Alti ii place asa de mult sa fie ca o papusa barbie, alte desene animate pentru modul lor de a fii acel desen.

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poate tu le vezi ciudat dar sa fim sinceri, sunt chiar frumoase si cu efectul ala de "plastic"... oricum barbatii sunt atrasi de asemenea fete si ele nu duc deloc lipsa de admiratori laughing

| raluca0306 a răspuns:

Nu stiu, poate ca vor sa arate perfect.

| greyhound a răspuns:

Copile cu probleme de identitate

| Urpaniel a răspuns:

Sau lasă.

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Ele cred ca se fac mai frumoase, daca se machiaza foarte strident si daca isi fac operatii estetice.Dar haideti sa fim seriosi, adica uitate la asta, arata ca un "extraterestru", pe bune : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Mie una nu-mi plac deloc astfel de fete, mi se par foarte ciudate.
Asta e parerea mea.
Pa, pa :);)!

| anononymos a răspuns:

Normal un copil face ce vede fara sa-si dea seama nu te-ai intrebat niciodata de ce baietei saunt violenti din cauza desenelor pe care le vad

| IMS a răspuns:

Sunt niste fete complexate care doar atata au.Sti ca de aceea ce avem trebuie sa avem grija laughing. Pentru ele asta e important, pe asta mizeaza, dar frumusetea este trecatoare mai ales daca te maschezi cu 1000 de cosmetice, dar ceea ce ai in cap ramane

| ZuzulinaZoe1993 a răspuns:

Sunt disperate dupa atentie...Si sunt false.