| BreeTanner a întrebat:

Voi ce >credeti:. Omul beat spune adevarul sau nu?happy. funda >:.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de om ce caracter are unii da altii nu.

| Piiink a răspuns:

Clarrr laughing

| deniisu a răspuns:

Eu zic ca dalaughing.am vazut persoane bete care or spus chesti.care de obicei mint sau le ascundlaughing

| deniisu a răspuns:

Si sti cum se spune:copii mici si betivi spun tot timpu adevarullaughing

| Spuky a răspuns:

Da spun eu pe propria experienta

| NuMăCunoștiȘiNuMăVeiCunoaște a răspuns:

Da, pentru că atunci nu se gândește la ce zice, sau poate vrea să fie pacifist laughing.

| mihai1905 a răspuns:

Da omul beat spune intottdeauna adevarul pentru ca el nu mai gandeste ce zice rolling on the floor, si prinde mai mult tupen ffff mult tupen.