| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand iesiti in oras cu PRIETENA, in afara de a bea un suc pe terasa sau va plimbati in parc, mie deja mi se par plictisitoare...

Răspuns Câştigător
| DolceKiss a răspuns:

Pai ati putea sa vedeti un film, sa va plimbati cu bicicletele, sa mergeti la gradina zoologica ...Nu stiu, intreab-o pe prietena ta ce ii place si gasiti ceva interesant de facut. Sper ca te-am ajutat.

| Lidermann a răspuns (pentru DolceKiss):

Mersi pentru sfaturi, doar ca noi nu avem cinema in oras nici gradina zoologica sau botanica, cu biciclete sambata seara... nu prea merge. Am intrebat-o, si zice tu esti baiatul, noi trebuie sa stim asta happy ori cum thxxx

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hotarati impreuna.
Daca-ti zice ''tu esti baiatul'' baga o replica si spune-i ''tu esti fata big grin''
Simplu ca buna-ziua!
Uitati-va la un film la calculator, vizitati alte orase, de ce nu?big grin
Hm. ganditi-va impreuna si incercati sa faceti in fiecare zi un lucru nou, pentru a evita sa se strecoare in relatia voastra monotonia.

Succes, ai nevoie laughing