| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand va este dor de cineva foarte drag voua daca va este imposibil sa luati legatura cu persoana respectiva?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu tin cont si de respectiva persoana daca stiu ca am bagat-o in seama in trecut si nu da nici-un semn de viata de la mine nu mai aude si nu vede nimic. Mie nu-mi place sa fiu puscasul marin care face interogatorii la fiecare limba muscata.

2 răspunsuri:
| viorelmmv a răspuns:

Simplu : te uiti la niste poze cu pers respectiva, cam rau dar asta este

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Eu muncesc până când sunt atât de obosită că nu mai pot să mă gândesc la nimic. Mi-e dor de mama mea, care a murit.