| MariJuanA_1296 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti?! ca eu nu stiu ce sa fachappyAscult rock la maxim si atathappy

2 răspunsuri:
| daiana a răspuns:

Raspund la intrebari pe TPU, tot asa ascult rock, ies cu prietenele pe afara, fac fotografii, citesc carti cu vampiri, vizionez un film bun, ma joc pe calculator, imi pierd vremea cu prietenii pe mess, joc aplicatii dragute pe facebook...cam atat. facand toate acestea nu am timp sa ma plictisesc. :*

| S_6864 a răspuns:

Ei bine si eu tot rock, in plus imi pierd vremea cu pozele de pe deviant [www.deviantart.com], vorbesc pe mess, joc imvu, compun versuri x3, rup chestiile de par a lu' sora-mea, desenez sau stau pe balcon si dorm pe jos XDD. fac mai multe chestii da' nu-mi prea vin acum in minte.sunt random deci fac mereu altceva.