| Ics1313 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? yawn.
Funda la cel mai inventiv raspuns puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Un program perfect pentru a alunga plictiseala:
1. Te scoli târziu pe la 10, 11...
2. Mănânci ... laughing
3. Mai intri pe pc.
4. Dacă te plictiseşti de moarte fă asta: Dă o petrecere!
5. Dacă eşti baiat chiamăţi prietenii pe la tine şi faceţi un joc.
6. Răspunde pe TPU.
7. Ieşi la un suc...
8. Asta o să-ţi placă: Intră pe mess şi trimite-i la prieten/ă un mesaj care să o/îl sperie laughing
9. Te uiţi la TV.
10. Chiamăţi prietenii şi fă următorul lucru: Ia un bol şi pe bucăţele mici de hârtie scrie numele unor persoane faimoase...care vrei tu. După ce le-ai scris lipeştele pe fruntea fiecărui prieten fără să-i spui cine e. După ce le-ai lipit pe fruntea tuturor, puneţi întrebări care să răspundă numai cu DA sau NU de genul: Sunt fata? (se referă la vedetă), Sunt un personaj real? (tot la vedetă se referă).
10. Trage un pui de somn! laughing
Uff.gata! De restul ocupă-te tu!

3 răspunsuri:
| DragosConstantin a răspuns:

Ma uit la seriale sau filme, ma duc la sanie cu prietenii (ca de aia e iarna), ascult muzica in general Metal Alternativ Post-grunge Rock alternativ si Pop-rock sau ma culc laughing

| euzictutaci a răspuns:

Buna! De obicei ascult melodiile care imi plac mult, sau caut melodii noi; ma uit pe vplay la diferite seriale [sunt o multime :O]; vorbesc cu prietenii la telefon sau pe mess; stau pe facebook; fac poze; cand sunt singura acasa probez hainele si pantofii mamei laughinglaughing; cant; dansez! happy

| Dany3 a răspuns:

Pai pe timpu asta n-ai cum sa te plictisesti cautati un grup de prieteni si iesi afara
Asa acum sa iti zic ce fac eu cand ma plictisesc uneori ma culc alte ori descarc jocuri noi de pe the files iar de multe ori ma joc Cs