| HellGirl4EverInHell a întrebat:

Voi ce faceti in timpul orelor[liceu sau scoala] ca sa nu va mai plictisiti? ca eu am cei mai plictisitori profesori! deci? da pe bune acum!

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Si eu la fel laughing. orele de mate, romana si latina sunt cele mai plictisitoare yawn. pai eu vorbesc prin mesaje cu diferite persoane, ma mai intorc la colegii si rad de ei, vorbesc cu colega de banca, ma mai uit la baiatul de care imi place laughing. sau ma uit pe geam happy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ne trimitem biletele in ore sau radem, facem glume
sau nu suntem atenti la profesori
nejukam cu colegii de banca etc
la noi e foarte amuzant laughing

| AdelinaC a răspuns:

Eu visez cu ochii deschisi.Stau cu fata la tabla, profa zice ca sunt atenta si eu de fapt ma gandesc la cu totul altceva si asa trece ora super repede.Alteori desenez pe banca, pe caiet, dezlipesc banca, fac caricaturi la spatele caietului(si profa zice ca iau notiterolling on the floor)

| Alessandra_6898 a răspuns:

Pai eu atunci cant intra cineva la noi in clasa sa il caute pe domnu/doamna invatatoare vorbesc cu colegi in soapta
sau incerc s-o conving pe dna sa ne dea mai devreme afrrr:X:X

| MoonLight a răspuns:

Sunt ore la care chiar trebuie sa fi atent. dar pnm cine estelaughing) la mate si fizica stau cu fata la tabla cand e nevoie mai scriu pe caiet evident ca nu sunt atenta ma gandesc la altceva si trece oraa pffbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc pe calculator ce dracu sa fac dara nu am sa ascult proful

| biscu_3726 a răspuns:

Pai eu am cea maitare cls.radem in fiecare ora, vorbim intrenoi, cand iese profu/profa din cls toti ies din banca si incep sa vb tare, si multe alte lucruri.eu iti sugerez sa vb cu colegii in timpul orei...bineinteles daca si ei vorhappyhappy