| Bamboo_2421 a întrebat:

Voi ce facetzi vara asta?

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Sa speram ca voi putea merge in Anglia si la mare TT_TT.Tu ^_^?

| helpu a răspuns:

Pa o sa dorm cea mai mare parte laughing. Si o sa ma duc o saptamana la bunici. O sa merg pe munte. Pe la Omu, Babele.Balea, Moldoveanu... si nu mai stiu pe unde. O sa ma distrez.la discoteca. La un gratar. Cred ca imi fac o prietena sa am cu cine sa ma plimb.sa mergem in parc, la un film, la un suc si unde mai putem sa mergem... Si cam atathee hee. La mare cred. Tu ce faci?

| Adison a răspuns:

Eu am de gand sa scriu o carte( o agendalaughing ), sa merg la mare, sa iau examenul din vara, si sa ma distrez cu prietenii smug

| Adison a răspuns:

Eu vreau sa scriu o carte, sa merg la mare, sa iau examenul din iunie si sa ma distrez cu prietenii