| costin_8115 a întrebat:

Voi ce farse ati facut de 1 aprilie? eu unul la scoala am facut cu colegi mei la profesoara de chimie o farsa ca cica a murit un copil de la noi din clasa care a zis de miercuri ca moare.(stiu cam ciudat dar a fost tare ca am avut lumanari si o poza cu ellaughing. dar profa nu prea a gustat gluma si ne-a dat la toti 2 big grin

Răspuns Câştigător
| βǿβǿ a răspuns:

La noi a fost super azilaughing
cum am ajuns la scoala deja mi-au facut`o laughing
au pus pe clanta usii pasta de dinti si ketchup laughing

jumatate de clasa am mers intr-o alta clasa, jumatate au ramas in clasalaughing

la ora de engleza, erau vreo 4-5 in clasa. restul au sarit pe geamlaughing
cand au vrut sa intre. sa le zica profesoarei ca a fost o gluma. noi care am ramas in clasa. am inchis usa laughing
si au stat afara pana la jumatatea orei laughing

la mate. a mers profu` afara. noi am inchis usa cu cheiearolling on the floor
cand mai aveam 15 min. din ora. vine profu. nu poate sa deschida usa.
noi radeam
rolling on the floor

dar la franceza a fost cel mai tarelaughing
2 colege au pus mullltaa mullta pasta de dinti pe clanta.
si cand a venit
s-a uitat ingrozita la mana. rolling on the floor
si a trantit catalogul
si a spus.
bun scoateti o foaie de hartie...

si s-a dus sa se spele pe maini, dupa ce a venit a intrebat cine a facut asta.
noi am spus laughing

le-a dat test celor 2 fete
si au luat 3 aman2 rolling on the floor

a fost super laughing))

sper ca nu te-am plictisitbig grin.

1 răspuns:
| LoveYou_6409 a răspuns:

Poi la noi, nimeni nu a facut nici o farsalaughing, dar...profa de mate ne-a facut noua:-sslaughing. Parca 1 aprilie nu mai re deloc farmec, nici macar colegii intre ei nu au facut farseoh go on.laughing