| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce nebunii ati facut?

Răspuns Câştigător
| SweetyLoveSely a răspuns:

Oooh multe... iti spun jumatate din ele big grin
---- I-am zis colegului meu de banca de 1 aprilie anul trevut ca il iubesc (farsa) si am inceput eu sa spun ca el e totul pentru mine si alte tampenii dupa ce i-am zis ca este o farsa a ras si a zis ca "da sigur". Chiar si azi a ras la scoala(nu de mine ci de farsa )el nu crede ca era o farsa.
----Cand aveam 5 ani vroiam sa ma spal pe cap si mama nu ma lasa singura, asa ca eu ca desteapta mi-am bagat parul in wc.laughing
etc

1 răspuns:
| MarianNn a răspuns:

Ff multe!-Zic doar cateva:
I-am pus sare in apa unui prieten,
I-am manjit ghiozdanul cu gelatina,
etc