| Amy a întrebat:

Voi ce parere aveti? "Brigada 2 pe 3" ( http://www.dailymotion.com/......alent_fun) nu s-au calificat in semifinale la "Romanii au talent", dar "veveritele vesele"(http://www.zonagay.info/veveritele-vesele-semifinala/), s-au calificat. Eu cred ca erau de 10 ori mai buni cei de la "bigada 2/3" decat "veveritele vesele". in plus, in semifinala, veveritele vesele i-au copiat pe cei de la brigada prin stil si prin melodia "I want to break free". :-w nu a fost deloc corect. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| doika a răspuns:

Hei amy is de acord cu tine brigada 2 pe 3 merita de 1000000 de ori sa intre in semifinala chiar m-am mirat ca nu o intrat veveritele o fost jalnice in semifinala...bine hai sa fim seriosi cati o intrat pe degeaba si o irosit sansele la altii care erau mult mai bunioh go on fie

1 răspuns:
| LenaCresida a răspuns:

Veveritele vesele sunt ca o gluma proasta... brigada2/3 mi-au placut laughing... macar 9 dar ere normal ) n-o intrat veveritele afurisite la finala.