| Yo98 a întrebat:

Voi ce parere aveti de jocul Stelei? Cum vi se pare? Credeti ca Reghencampf va fi un antrenor bun in viitor? Credeti ca Steaua a meritat victoria cu Dinamo? Pls fara jigniri sau alte chestii

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur a meritat victoria, sa dau 3 goluri in 45 de minute e bine...
probabil o sa mai reziste ceva timp la steaua...echipa nu avea nevoie de el neaparat ci avea nevoie de continuitate, un antrenor care sa stea mai mult in ciuda rezultatelor mai proaste de la inceput...

| Wehes a răspuns:

Jocul Stelei s-a imbunatatit clar fata de anii trecuti si se vede un progres.Cat despre Laurentiu Reghecampf, e un antrenor bun care cred ca va avea rezultate bune pe viitor dar nu in Romania.Din ce am vazut Reghe e singurul antrenor din Romania care face antrenament dimineata inainte de meci si asta nu e deloc usor, plus ca din ce am citit prin presa sportiva la antrenament nu lucreaza doar grupele de muschi necesare pentru un fotbalist ( picioare, etc. ) ci si alti muschi oarecum ''nefolositori'' pentru fotbal. In concluzie Da, va fi un antrenor bun big grin

| darius15 a răspuns:

Steaua joaca bine ca dupa multe meciuri castigate are moralul foarte ridicat... Ceea ce este in opusul Rapidului care este cu moralul foarte jos si nu reausesc sa-l restabieasca