| cristinuta01 a întrebat:

Voi ce parerea aveti despre Bianca Dragusanu? eu nu suport aceste panarame care vor sa fie vedete. nu mi se pare cea mai dorita femeie, poate doar in pat laughing si oricum ea nu mai este naturala deloc, nici sanii, nici nasul...laughing cred ca trebuiau sa aleaga pe altcineva in emisiunea Burlacita, o femeie mai adevarata nu falsa ca ea, dar oricum emisiunea este o prostie pentru ca dragoste nu o intalnesti printr-un concurs la tv, voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nici mie nu imi place, ma dezgusta asemenea femei.Este doar o usuratica.
Emisiunea este o idiotenie dupa parerea mea.Si da ai dreptate, dragostea nu se intalneste printr-un concurs tv.Numai bine.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Nici mie nu prea imi place de Bianca Dragusanu este o femeie foarte cruda adica ea se uita numai dupa bani si frumusete dar in orce caz mie imi place foarte mult emisinea Burlacul si este dezgustator ca a adus-o tocmai pe fitoasa de Bianca si inac ceva ai dreptate dragostea nu o poti intalni in cateva zile sau oriunde... :*:*:*

| yngerash_4642 a răspuns:

Sti ce parere am eu? este o pitipoanca de 5 stele care toot ce are in cap este sex.nu conteaza cine i-o da numai banii sa-i primeasca.eu nu o suport i-ar smulge parul ala.Dar de sanziana buruiana ce ziceti? pentru mine e o alta parasuta