| browneyes99 a întrebat:

Voi ce simtiti cand sunteti pedepsiti? sau atunci cand nu mai suportati ca cineva sa ia decizii in locul vostru fara sa va anunte macar(ma refer in primul rand la copii). nu stiu parca mama ma pedepseste exact atunci cand vreau mai mult sa ies sau sa fac ceva.sadsadsad nu ma pedepseste des dar cand o face o face in cele mai nepotrivite momente(pentru mine).cryingcrying

1 răspuns:
| Shuellen a răspuns:

Fac astea ca sa nu suferiti voi mai tarziu, sau sa patiti ceva