| Miky a întrebat:

Voi ce status al mess aveti in momentul asta sau daca nu aveti care e statusul vostru preferat

fundapuppy dog eyescel mai frumos

mie imi plac cele in engleza mi se par mai interesante

Răspuns Câştigător
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Light travels fast than sound. Thats why some people appear bright until you hear them speak...

9 răspunsuri:
| cosmin444 a răspuns:

I miss that town
I miss their faces
You can’t erase
You can’t replace it
I miss it now
I can’t believe it
So hard to stay
Too hard to leave it
If I could relive those days
I know the one thing that would never change (nickelback-photograph) happy

| Ded a răspuns:

Stie ca nu-mi face bine, dar orgoliul lui e mai presus de iubire!

| PisicaRoz a răspuns:

Eu in momentul acesta am Love is in the air

| Crina_6989 a răspuns:

Cel care imi place cel mai mult thinking "traieste cat mai ai timp, viata ta nu are repeat. asta ti-o promit!" sau "simplitatea este cel mai sofisticat lucru " sau "traieste fara sa ti se simta prezenta iar at cand pleci sa ti se simta lipsa!" ...km astea

| Swany a răspuns:

Momentan nu am nici un status dar ti-l scriu pe cel preferat : "Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met."

| browneyes99 a răspuns:

Acum eu am statusul: ♥Si'ti vezi de treburi... Ca oricum viata merge'n suturi.
♥Ai cauzt, te'ai ridicat, inveti noi moduri sa te scuturi!>big grin

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Eu am messu' inchis! Do not disturb! Mie mi se pare interesant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am statusuri niciodata. Sau daca am sunt simple : busy, bzbz, bla bla, aha, salut, etc.

| Turquoize a răspuns:

Acum am : I`ll never forget your eyes.
deoarecem`am despartit de prietenul meu.straight face