| Clauditza a întrebat:

Voi ce texte de agatat folositi?

16 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu nu folosesc happy. Unul ciudat mi se pare insa "stiai ca dragostea este cel mai ciudat joc din lume? sau amandoi pierd, sau amandoi castiga.castigam si noi ceva azi?laughing".

| marrr a răspuns:

"Hey papuşesmug"rolling on the floor
[too short]
[not anymorebig grin i hope]

| Marii a răspuns:

Nu folosesc asa ceva.:-&

| xibalba a răspuns:

Nu folosesc asa ceva, mi se pare de prost gust.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai spontaneitatea unde mai e daca te duci si reciti o poezie? Ce sa-i arat, ca pot memora un text semi-idiot si il prezint cu nonsalanta?

| miauu a răspuns:

Nu volosesc
un zambet si rezolv totu
laughing

| dean a răspuns:

Fetelor, I have a p... s de 28 cm in grosime!

| bombonik31 a răspuns:

Nici eu nu folosesc, dar daca imi place un baiat mult, ii zambesc dar nu prea insistent, ceva de genu : pot sa te ajut cu ceva? sau cum iti zambeste o vanzatoare, si urmatorul pas il face mereu el.Si daca vrei un sfat, nu te da tu la baieti.Nu ar merge relatia:*

| valThina a răspuns:

A trecut vremea cand erau "la moda" acele replici de agatat.acuma sunt "fumate" mai bine esti u si totul vine d la sine

| franck2222 a răspuns:

Daca afli mai multe zi-mi si mie ca nici eu nu stiu.

| beatriz_1407 a răspuns:

Nu foleosesc asa ceva mi se pare penal straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt...winking.
Mi se par o prostie dar ceva la indemana pentru cei fara mintewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sunt de la Pagini Aurii. Cum se face ca n-am numarul' tau? rolling on the floor
Joke. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi un muc mas scarpina mereu in nas rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau...smug

Stii. Daca ai fi parul meu de pe picioare nu m-as mai epila niciodata...laughing