| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce va doreati sa ajungeti cand erati micii, (exceptand dorintele de genul : statuie, musafir etc.) si ce a-ti ajuns acum?

4 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Vroiam sa fiu medic veterinar...acum sunt inca elevalaughing vedem peste 1 an ce voi devenilaughing

| Dariusuu a răspuns:

Îmi doream foarte mult să ajung polițit, îmi plăcea foarte mult filmele de acțiune.
Iar acum mi-aș dorii să încerc să devin un salvaman.

Probabil că peste câțiva anii voi vrea altceva, dar ce mai contează?

| fuzzer a răspuns:

Cand am fost mic imi doream sa ajung presedinte...

Acum sunt in postura sa dau raspunsuri pe un site de socializare.

| oBuburuză a răspuns:

Doctorita, pare stupid puppy dog eyes dar asta imi doream acum vreau sa devin avocat sau nu stiu depinde acum.