| alyvaly a întrebat:

Voi ce va jucati cu iubitul/iubita cand va plictisiti? numai stim ce sa facem

6 răspunsuri:
| alyvaly explică:

Ee in toate felurile ca ne am plictisitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peeting

| Glamour612 a răspuns:

Uitati`va la un film, mancati floricelehappy, mergeti in parc si stati pe o banca, va sarutati si vorbiti, iesiti cu mai multi si daca sunt si alte cupluri in gasca lui de prieteni e bine, te imprietenesti cu fetele alea si iesiti in fiecare seara vb, radeti, mancati seminte, jucati toti adevar si provocare super tarelove struck sper ca te.am ajutathappy

| IrinaAndreea a răspuns:

Dar cati ani aveti, daca nu te superi?! Incercati pozitii noi smug de facut poze. laughing

| Razvan a răspuns:

Nu ne jucam.Suntem amandoi mult prea obositi pentru sportul asta. Vorbim, ne incurajam si ne ducem sa ne uitam la copii mici cum se joacalove struck

| bfvhjcv a răspuns:

Ne jucam de-a mama si de-a tatarolling on the floor)). glumeam