| Kanpeki a întrebat:

Voi ce veti face de Revelion? happy

Răspuns Câştigător
| VIPER a răspuns:

Pai pe 31 decembrie nu ma culc(abia pe 1 ianuarie ma cula la ora 12 noaptealaughingchiar asta o sa fac

7 răspunsuri:
| SkyCracker a răspuns:

Sarbatorim majoratul unui prieten!

| toxiclife a răspuns:

Ne distram bem, fumam, strigam la multi ani laughing

| Ana a răspuns:

Voi sta impreuna cu cei dragi

| hgjf a răspuns:

Acasa la o prietena. fete baieti.bautura.ruperelove struck

Stefan
| Stefan a răspuns:

La cumpana dintre ani, ziua prin care ne despartim de vechiul an si asteptem cu drag noul an, petrec in familie si in jur de miezul noptii, cu sticle de sampanie, artificii si o atmosfera deosebita petrecem revelionul in ritmul muzicii si al formatiilor invitate pentru acest prilej in centrul orasului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu prieteni prin oras apoi l aunul dintre noi acas facem partyyyy:!laughingyehh

| OHmyGosh a răspuns:

Ma gandeam cand face mama mancarea, eu sa dau drumul la muzica la mazim, sa sar in pat la parinti si sa bat mingea in hol, la vewcxinilaughing. moahahaha! sunt copil atomiclaughing.ee.nici asa.
dar partea cu muzica tot imi place.
stau pana pe la 3 noaptea, ma plictisesc pe canapea dupa ce mancam, uitandu-ma la tv la ce cacaturi m, ai canta romanii.