| IoanPetru a întrebat:

Voi cine ati vrea sa castige sezonoul asta la x factor, aumai ramas 3 : Tudor Turcu,Natalia Selegean, Ioana Anuta.Argumentati.Printre ei e unul care imi doream sa ajunga pana in finala si sa castige, eu tin deja cu cineva.

10 răspunsuri:
| IoanPetru explică:

Sincer cam nici una, putin RED dintre trupe.

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru IoanPetru):

Mie dintre trupe imi placea putin cum cantau NordX. Daca ne-am gandi putin, multi nu meritau sa plece, dar totusi, numai unul va castiga, chiar daca toti au talent.

| IoanPetru explică:

Toate trupele au fost la Delia si nu au fost foarte bune. Ami pare rau ca a fost eliminat si ala cu prietena Chickibuba sau num o fi chemat-o...

| IoanPetru explică:

Eu tineam cu Tudor Turcu de la bun inceput pentru ca mie imi place muzica rock si cred ca este cea mai buna foce rock de cand a inceput concursul.

| IoanPetru explică:

Se pare ca sunt in minoritete, nu ca as zice cumva ca nu imi place Ioana Anuta,are talent, e vesela, canta probabil cel mai bine dinte fete daca ar fi na uitam de Natalia, transmite emotie, dar preferatul meu tot Tudor Turcu e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de Ioana Anuta. Are voce, prezenta scenica, transmite multa emotie. Uite melodia asta cantata de ea : http://www.youtube.com/watch?v=LyCLsx6J9-w. A cantat minunat :)

| BlackEyedGirl a răspuns:

Mi se pare ca Ioana Anuta este talentata, are cea mai buna voce si e cea mai frumoasa, deci sper sa castige ea. Imi mai placea foarte mult de Iulia Manolache, pacat ca a fost eliminata sad

| IoanPetru explică (pentru BlackEyedGirl):

Da,nici ea nu se astepta, chiar canta aproape cel mai bine dintre fete pentru varsta ei, probabil a fost eliminata din cauza ca isi spala rufele in public daca intelegi ce vreau sa spun laughing Dintre cei eliminati eu tineam mult decat cu Ioan Man.

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru IoanPetru):

Dintre concurentii lui Cheloo, si eu tineam cu Ioan Man.
Dintre trupe, care iti placea mai mult? laughing

| 21Ratio a răspuns:

Ioana Anuța.
Este tânără și are mult potențial.