| anya_1621 a întrebat:

Voi credeti ca daca imi place de cineva ar trebui sa'i spun?

Răspuns Câştigător
| xcandyoyo a răspuns:

Normal ca da. daca si el te place nu mai astepta.este bine sa-i spui tot ce simti... funda?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sau şi mai bine - să-i arăţi.

| Marii a răspuns:

Nu draga, taci din gura, traieste doar cu fantezia si mori singura. Normal ca trebuie sa-i spui! Nu-i putin cam evident? rolling eyes

| claudiu_7386 a răspuns:

Cred ca glumesti. Daca nu. Da! Trebuie sa ii spui! Preferi sa te confrunti cu gandul ca nu i-ai spus si sa iti para rau? Go for it!

| claudiu_7386 a răspuns:

@Marii normal ca e evident dar unii poate sunt mai timizi, nu stiu. Chiar nu vad rostul acestor intrebari!

| PiTiK_6085 a răspuns:

Eu cred ca da, deoarece cel mai bine este sa ii spui acelei persoane ce simti pentru el.Sa ii spui ca il placi,ca te atrage, etc.Dar daca n-are nici o treaba cu tine si tu il placi asta nu te incalzeste cu nimic. Poate daca stie ce simti pentru el, o sa te placawinking