| nonameee_4903 a întrebat:

Voi credeti ca e adevarat ca omu la betie spune adevarul?
Adica prietenu meu sa imbatat si tot imi zicea ca ma iubeste si chestii din astea dar mie nu prea imi vine sa credhappy

Mersiii!
Si un an nou fericittstar

Răspuns Câştigător
| OMarmotaO a răspuns:

Nu e intotdeauna sigur deoarece el e beat nu imi judeca ce spune. dar daca e iubitul tau te iubeste nu te mai indoii de sentimentele lui.si app vorba,, omul beat si copilul mic spun adevarul'' e o vorba din batrini.

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Abh are dreptate.

Abh
| Abh a răspuns:

Trebuie sa tii cont ca, in general betivii sunt tare... iubareti. Cand se trezesc insa, nu mai recunosc nimic.