| flow a întrebat:

Voi credeti zvonul despre noua secta care fura copii? nu credeam pana acum pana mi-a dat cineva un link cu poza ambulantei fantoma http://pregatit.com/divertisment/ambulanta-fantoma-a-fos t-fotografiata/

6 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Nici un expert nu ar fi actionat asa, in plus cine merge cu o ambulanta in mij orasului pe care scrie 666 laughing
Sa fim seriosi aceasta este o stire de ora 5, presa o exagereaza pentru a baga frica in populatie...deja ne-am obisnuit

| Bogdanux a răspuns:

Gogosi, nene, gogosi.Asta era cand eram eu in clasa a 6a, daca nu ma insel.Toti copii erau impietriti daca doar pronuntai "ambulanta fantoma". Culmea, in orasul meu era intr-o parcare o duba neagra, careia ii ziceam in gluma 'ambulanta fantoma". Masina aia nu a mai pornit de hehehe, multi ani, deci ma gandeam ca a iesit la pensie laughing.
Acum vazand acest articol, ma amuza rau de tot.

| akasha_6330 a răspuns:

E un zvon de cativa ani laughing. Cand eram in generala si la noi se discuta ca ar fi existat aceasta "ambulanta fantoma" si ca ar fi luat copii de la noi din scoala oh go on. Prostii laughing Nu crede nimic pana nu se dovedeste, ca la noi in fiecare zi se trezeste cate unu sa zica ceva si restul populatiei sa il urmeze

| Secreata_Ioana_1993 a răspuns (pentru akasha_6330):

Este adevarat. la mine in oras au fost gasite 6 fete omorate fara organe si cu un bilet ca... multumim ca le-ati crescut... si fiecare cu 1500 de leiin gura credeti ce vreti

| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a răspuns:

Buna!
Poti sa ma crezi sau poti sa nu ma crezi, dar pana acum n-am auzit in viata mea de asa-zisa "ambulanta fantoma".Eu cred ca nu este decat un zvon.
M-am documentat unpic si uite ca am gasit si dovada ca e fake:
http://www.mamepentrumame.ro/....../index.php
In plus asa de prosti erau sa umble cu 666(insemnu lu' dracu)pe ambulanta.