| haidinamo a întrebat:

Voi cum ati scapat de cosurile de pe frunte cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Afãrinツ a răspuns:

Cauta la farmacie " Zynerit " si da-ti cu el timp de 10 saptamani. iti va trece atata timp cat iti dai de doua ori pe zi.

| Afãrinツ a răspuns (pentru Afãrinツ):

Scuze. este zineryt

| haidinamo explică (pentru Afãrinツ):

Am o intrebare ustura cand aplici?

| Afãrinツ a răspuns (pentru haidinamo):

Nu, chiar deloc. numai sa ai grija ca are esenta de spirt. tine ochii inchisi cand o aplici. sa nu atingi buzele ca iti va da o senzatie de dulce-amarui nu foarte placuta, dar face minuni din prima saptamana. chiar daca-ti trece, continua sa te dai 10 saptamani.

| haidinamo explică (pentru Afãrinツ):

Si dupa 10 saptamani tot mai apar nu laughing?

| Afãrinツ a răspuns (pentru haidinamo):

Nu.

| haidinamo explică (pentru Afãrinツ):

Ok primesti funda

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GizazCraist a răspuns:

Am auzit la multa lume ca daca te pisi pe o bucata de hartie si apoi dai pe fata trec
Eu, sincer nu am avut taria de caracter sa o incerc dar daca tie i-ti surade si o incerci sa-mi zici rezultatul

| ingerasdulke15 a răspuns:

Cu lamaie le usuca sau daca nu spalate cu apa calduta si foloseste o crema de exfoliere ajuta, mie cu lamie mi.au disparut succes