| denyzo a întrebat:

Voi cum credeti ca e mai bine?
Cu prieteni sau fara?

Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Omul e o persoana sociala. Nu prea ai cum sa stai departe de toata lumea, in primul rand pentru ca nu e benefic pentru psihic. Parerea mea este sa ai 1-2 prieteni. Prieteni in adevaratul sens al cuvantului. E suficient

3 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Cu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu prieteni sau macar cu socializare.

| ĂlaRău a răspuns:

Cu prieteni, dar de calitate. Nu ai nevoie de foarte multi atata timp cat te poti baza pe cei cativa pe care ii ai.
Totusi nu te poti baza intotdeauna 100% pe nimeni deci e indicat sa stii sa te descurci de unul singur si sa apreciezi si timpul petrecut doar cu tine insuti.