| betty_2276 a întrebat:

Voi cum ia-ti dovedi iubitului ca tineti cu adevarat la el? ca il iubiti? help me pleaselove struck

1 răspuns:
| katala a răspuns:

Cine iubeste nu are nevoie de dovezi (dragostea adevarata e altruista); daca te iubeste, de ce iti cere dovezi? Iar tu de ce vrei sa-i dovedesti ca il iubesti? Iubiti-va pur si simplu, iar daca nu merge cautati-va alte perechi, nu sunteti facuti unul pentru altul. Dragostea ori e ori nu e! si daca nu e, nimic nu e! Cautati-o, nu mai pierdeti timpul incercand sa-l faceti sa va iubeasca pe cel pe care il iubiti voi; gasiti-l pe cel care va iubeste neconditionat.