| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum le puneti capac fitosilor si in general oamenilor cu nasul pe sus, care au glume proaste care nu isi au rostul.

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cel mai simplu e sa ii eviti si nu ii bagi in seama.

| Miky1 a răspuns:

Esti slab ai sprancene naspa, nu stii s t bagi in seama.dar sigur esti o pizd..sorry,dar asta e.Omule,citeste pb omului...

| Dayuuum a răspuns:

Cel mai bine este sa nu le acorzi atentie. Astfel le vei arata ca nu inseamna nimic pentru tine ce spun ei, si ca vorbesc degeaba. Treateaza-i cu indiferenta, arata-le ca nu iti pasa de ce spun ei. Chiar nu are rost sa le acorzi pic de atentie.winking

| Zeblankob a răspuns:

Sa stai, sa nu ii bagi in seama si sa induri toate jignirile nu e o solutie. Daca esti suficient de destept poti sa,, le dai cartonu,, foarte elegant, daca intelegi ce vreau sa zic.