| JustAKiss a întrebat:

Voi cum v-ati gasit colegii si dirigintele in prima zi de liceu?

Răspuns Câştigător
| daniellle a răspuns:

În prima zi se vor prezenta clasele cu diriginţii lor. Apoi fiecare diriginte îşi ia elevii într-o clasă unde probabil că vă veţi cunoaşte între voi.
Nu prea cred că ai cum să dai de colegii tăi acolo, necunoscându-i.
Asta doar în cazul în care nu aţi vorbit deloc, niciodată.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

I-am gasit sanatosi si fara chef de scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu i-am găsit, ei m-au găsit pe mine.

| vali4789 a răspuns:

Pune-ti o pancarda de gat cu clasa(ex: 9a, 9b, 9c, 9d etc) si te vor gasi ei cu sigurantawinking

| FataNaiva a răspuns:

Stand langa cei pe care deja ii stiam, cu care venisem din generala si din nou eram colega. Daca nu ai niciunul intreaba din elev in elev sau la secretariat.