| glamorous girl a întrebat:

Voi cum va imbracati in prima zi de scoala?

24 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna!

-Parul desfacut, facut cu placa drept...

-Cercei bobite:D negrii http://2.bp.blogspot.com/_OBBXP8BBirQ/R_kW0mP00OI/AAAAAA AAANE/1DMXmMgL3oA/s1600-h/DSCF2310.JPG

-O bluza alba

-Pantaloni negri http://haineurbanonline.files.wordpress.com/2009/06/blug i-tripp-black-ripped-skull-patch-denim1.jpg sau blugi pana http://4.bp.blogspot.com/_KyvJ7RSLR_8/SdupLFaGQ5I/AAAAAA AAAOU/x3QRjuLiH8k/s320/DSC01433.JPG

-Tenesi http://www.freshnessmag.com/......blk-01.jpg (in genul acesta)

Tu?

See you soon :-h

| demonangel37 a răspuns:

Ceva simplu niste pantaloni negri de stofa o bluzita sau un tricou depinde de vreme si niste sandale sau pantofi cu toc u?

| maryana5 a răspuns:

In uniforma straight face frustrated

| AndreeA_4571 a răspuns:

In blugi cu niste balerini si o bluza iar parul il las desfacut!

| arysa a răspuns:

-o camasa alba cu maneci scurte, bufante+vesta
-blugi mai inchisi la culoare
-balerini din lac negri

| ionnik a răspuns:

Pai in uniforma.camasa alba sacou pantalon sau fusta din stofa bleumaren si sacou la fel stofa bleumaren. daca am fusta pantofi cu toc micut si la pantaloni pantofi fara toc daca e vreme urata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În pijamale.
P. S.: Nu mă duc. La ce bun?

| Marii a răspuns:

Inca nu m-am hotarat. Fiind si boboc, imi trebuie ceva mai deosebit, dar nu extravagant. big grin
Tu te-ai hotarat?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| catalina_2916 a răspuns:

-blugi pana gri
-o camasutza super funny verde cu niste catarame
-niste sandalutze fara toc albe cu roz
-cercei roz.

| amfetamina a răspuns:

Sunt nudista desci...jos textila!
glm.rolling on the floor

| Mixed a răspuns:

Buna! si eu ca si StarDoll

probabil niste tenisi gri :X preferatii mei:X blugi pana gen ...http://4.bp.blogspot.com/......195,90.jpg
un tricou ...gri...:) si geanta alba sau gri.in functie de cum ma trezesc dimineata :))
bafta :*

| metonst54 a răspuns:

Nu ma duc

| glamorous girl explică:

Buna stardoll

pai m-am gandit sa ma imbrac in jeansi skinny, parul desfacut facut cu placa drept, balerini si o bluza
doar te duci la scoalalaughing

| CristineDelaruss a răspuns:

-Parul desfacut.
-.Rochita mini din blugi
-.Colanti negri
-. Un ghiozdan negru cu craniu big grin

-Tenisi lacuiti albi :X
-.Si inca ceva chestii in par tongue.

BAFTA LA SCOALA!

| Antrax a răspuns:

Cu haine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma imbrac dezbracat.

| emima a răspuns:

Simplu blugi hanorac sau tricou depinde de vreme si adidasi parul facut cu spuma adica cret u?

| Angel of darkness a răspuns:

Sall! Pantaloni negri de stofa, camasa alba si desigur uniforma(vesta scolara)

| MisterSteeck a răspuns:

Normal! Cum ma duc si in timpul anului.thinking

| diadia1990 a răspuns:

Camasa de matase alba fusta neabra si parul incretir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bolnav de cancer la 24 de ani
Mă numesc Magyara Rudolf Leonard, am 24 de ani şi bani prea puţini pentru a-mi permite medicamentele necesare tratării afecţiunilor de care sufăr. Nu am pe nimeni, am crescut, de la un an, în mai multe case de copii din Sibiu, iar de la 18 ani sunt pe drumuri. Acum dorm la un adăpost de noapte din Sibiu şi nu pot munci pentru că medicii mi-au interzis efortul fizic. Sufăr de ciroză hepatică, ulcer, leucemie şi scolioză toracică şi am nevoie, lunar, de medicamente în valoare de aproape cinci milioane de lei pentru a putea urma tratamentul prescris de medici. Mă adresez oamenilor cu suflet şi credinţă în Dumnezeu să mă ajute pentru a putea continua acest tratament. Cei care doresc, mă pot ajuta cu mici donaţii în contul deschis la BCR : RO36RNCB0231088855520001 (lei). Vă rog ajutaţi-mă! dacă nu, pot să mor! E-mail: rudolfleonard@yahoo.com Telefon: 0757205495 Vă mulţu mesc anticipat. Boală, disperare, durere, neajutorare şi câte sinonime ar putea descrie situaţia acestui om. În jurul nostru în fiecare zi mor oameni. Mor sau trăiesc cu o frică teribilă de moarte din cauza indiferenţei noastre. În fiecare zi semenii noştri duc poveri grele în sufletele lor. Cine dintre noi este gata să întindă o mână de ajutor? Nu pot să ajut acest om financiar, dar vreau prin acest anunţ să sesizez pe cei care nu stau cu mâna întinsă şi pot să pună ceva deoparte ca să contribuie la această nevoie. Dumnezeu spune că: religiunea curată şi neîntinată înaintea Lui constă în cercetarea văduvelor şi orfanilor în necazurile lor. (Iacov 1). Tu ce faci în acest sens. Contribuie şi tu la salvarea lui Rudolf. Am aflat despre situaţia lui de la el, când a lăsat mesajul de mai sus într-un comentariu pe acest blog. Anuntul lui Magyara Rudolf Leona - anunt postat pe euanunt
Nume: Magyara Rudolf Leona
Email : rudolfleonard@yahoo.com
Telefon : 0757205495
Web-site: http://www.anuntulmagic.ro
Categoria Donatii, Oferte gratuite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un mod cat mai smecher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm.nu e greu; de obicei ma hotarasc pe loc:egari trei sferturi negri care merg purtati si ca pantaloni, fusta in carouri grena si negru, bluza cu maneca trei sferturi grena+o curea neagra, sandale negre fara toc cu pietricele argintii, parul pe spate, cercei cat mai usori si comozi, o bratara, inel si ca make-up putin fard roz sau gri, rimel, gloss transparent, o geanta neagra, si cam atat; asta imi place cel mai mult, dar ma imbrac in orice... aproape orice.depinde de starea sufleteasca din acea zi! mult noroc in fashion!