| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va prindeti parul la scoala(fetele)? M-am saturat de obisnuita coada de cal. Am parul mai lung. Ce propuneri aveti? :-P

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Coada,sau il prind mai asa mai rar http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Wowhow a răspuns:

Pai de ce sa ti-l prinzi? Fa o schimbare si lasa-ti-l liber pe spate. Am o colega care si-l tinea tot timpul prins si acum cateva zile a venit co el desfacut. Nici nu stii cat de bine i-a stat si ce schimbare placuta a fost.Bafta!