| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Voi daca ati avea un copil ce ati prefera baiat sau fata? Eu niciodata nu mi-am dorit un copil dar am anumite momente in care ma gandesc cum ar fi sa am o fata careia sa-i spun ca inseamna totul pentru mine si ca daca o supara cineva il faram cu mana mea

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ne-am dorit doi copii si uite ca-i avem, atat baiat cat si fata si nu mi-am pus niciodata problema ca se va ajunge acolo, incat sa faram pe cineva daca se leaga de fii-mea, fiindca am educat-o foarte bine si nu a ajuns niciodata in locuri rau famate, ori sa se incurce cu gunoaie, drogati sau alcoolici.

Daca ai un copil, apai educa-l frate, ca atunci cand este mare nu mai apuci tu sa-l educi sau sa te tii dupa fusta fiica-ti, educa-l cand este mic, invata sa te impui ca sa te asculte, supravegheaza-l si nu-i permite sa mearga unde evrea el sau sa stea noaptea afara, sa nu vorbeasca urat, sa aiba respect pentru toaat lumea, sa nu iasa pe strada si sa golaneasca, sa se imbarce ca ultima curva cand ea este inca in scoala generala samd.

Tot ce vedem in ziua de azi la copii astia ciudati, este din cauza ca nu au parinti sa-i educe, nu mai au nici o valoare si nu ajung prea departe in societate.