| noob a întrebat:

Voi folositi hartia igienica pe ambele parti?

Răspuns Câştigător
| MenCool a răspuns:

Da

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nurolling on the floor
Eu o folosesc de mai multe ori rolling on the floorrolling on the floor.

Răspuns utilizator avertizat
| Mao a răspuns:

Ce intrebare. raised eyebrows

| Diddy_5492 a răspuns:

Desigur!

fundita?

| analia0103 a răspuns:

Da...

fundita?love struck

| Andraanda a răspuns:

Decat sa cumpar hartie de la magazin. ca`i scumpa da ma sterg cu toate partzile (2) ca celalalte 2 le arunk laughing)))...

| Leocerba a răspuns:

Noob, dar chestiile astea in numar de 9, pe care le-ai primit drept raspunsuri, ai sa le folosesti pe ambele parti?

| rüya a răspuns:

Tare intrebarealaughing
daca tot nu ai de lucru macar ii amuzi pe ceilalti...

| AGGA a răspuns:

laughingintrebarea asta ma face sa cred ca trebuie sa renunt la hartie si ma ma sterg cu intrebarile tale undevarolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe toate 4 partile.Sintem in criza si trebuyie folosita si pe cant.

| baalial a răspuns:

Si cu ce te ajuta pe tine daca iti zic cate parti folosesc? revin TARD