| Stelulu a întrebat:

Voi folositi monede, credite pe Netlog, Hi5, Facebook, Neogen etc? Sunt utile, recomandati si altora sa le foloseasca, cam cat va costa?
Ma batea si pe mine gandul sa cumpar...

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Nu-ti irosi banii pe niste site-uri comerciale, vei da bani adevarati pentru puncte virtuale doar ca sa joci Farmville sau sa deblochezi niste icon-uri, e o risipa, asemenea chestii sunt facute doar pentru cei care chiar nu au ce face.
Poti incerca o suma mica de bani ca sa vezi daca te "satisface", dar nu uita sa te opresti unde/cand trebuie.

14 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! chiar de ai ales un raspuns castigator, inca imi impart parerea cu voi happy. Recunosc uneori ma manca palma sa dau bani pe Hi5 sau Tagged, ca uneori fiind VIP [tagged] sau la jocuri pe hi5... sa continui cerea money. Uneori crapam de ciuda laughing. Mi-a trecut & m-am obisnuit cu chestia ce sa faci asta e big grin. Decat sa ai faci buzunarul altuia platind o kestie care dupa o vreme devine expirata si nefolositoare, mai degraba ai cumpara ceva de imbracat sau de mancarewinking. Serios!

| Pufuleteeeee a răspuns:

Parerea mea e ca nu are rost sa iti dai bani pe asa ceva pentru ca nu e in realitate laughing e doar virtual si nici nu sti sigur dac ao sa funtineze sau nu:-si mai bine iti cuperi altceva de bani aiabatting eyelashes!

| midnight a răspuns:

Consumi banii adevarati pe chesti virtuale degeaba

| trustbogdan a răspuns:

Bani dati aiurea pe chestii virtuale

| Ruxy_3928 a răspuns:

E o prostie... sa se imbogatzeasca si ei

| rahelyta a răspuns:

Nuu e o pierdere de bani

| Nasu a răspuns:

Atat cat isi merita distractia de ce nu?
Eu am gasit o metoda cum sa faci mai multe Coinsuri in doar cateva zile happy eu am facut deja peste 10 mill
am un tutorial si un vodeo facute de mine personal
deja am vandut aceasta metoda la 6 persoane cu 4 euro de perosana happy contate la adresa de e-mail st3listu18@gmail.com Va multumesc...

| Păpușica_2939 a răspuns:

Nu folosesc. Si nici nu m-am gindit.

| AlinRay a răspuns:

Dai bani reali pentru jocuri virtuale si nu te alegi cu nimicwinking

| TimpLiber a răspuns:

Nu face prostia asta, parerea mea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca dai bani de pe card fara sa iii folosesti pentru ceva adevarat eu nu iti recomand. Oricum acei bani ti da daca ii folosesti pentru altii nu pentru hi5 -u tau sau altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...nu pre sunt utile...

| kothryn3 a răspuns:

Vrajeala. Nu te baga la chestii din astea

| kryalykoz a răspuns:

Nu