| anonim_4396 a întrebat:

Voi mai primiti mail-uri de pe TPU? eu nustraight facede ce oare? Nu ma luati cu glume de 2 bani ca n-am nevoiE! Sunt user care posteaza anonim, probleme?(imi cer scuze, dar am mai postat intrebarea si cineva a raspuns in bataie de joc...

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai iti faci cont si primesti si emailuri, esti binevenit/a in familia TPU happy. Peace!

| juniper a răspuns:

Daca esti anonim si nu ai cont, trebuie sa-ti faci ca sa primesti mail-uri happy

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Sunt zile când nu primesc şi zile când primesc, am avut o perioadă de vreo lună când n-am primit nimic, TPU avea ceva probleme la vremea respectivă, ştiu că Raluca a răspuns cuiva cu o întrebare asemănătoare, spunându-i să anunţe acest neajuns la Contact.

| Rioko a răspuns:

Pai nu e nevoie de aceasta cearta mai bine iti faci cont si vei primi te asigur (si eu am pus-o intrebare si am primit un singur raspuns care era stupid si nu avea legatura cu intrebarea)

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, eu primesc zilnic, mai multe sau mai putine.

| T. AC a răspuns:

Asa sunt unii ce sa le faci? normal ar trebui sa primesti daca ai cont facut daca nu incearca sa vezi acolo unde scrie logat ca... eu mai primesc dar mai rar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cont, dar am preferat sa postez aceasta intrebare anonim.Eu nu mai primesc deloc si o sa spun la contact.Multumesc pentru raspunsurikiss >big grin