| DeNyyy a întrebat:

Voi merge intr-o excursie si am foarte mult par pe picioare si va trebui sa port pantaloni scurti deoarece va fi vara. ce ar trebui sa fac? am 12 ani...

7 răspunsuri:
| buzz_1876 a răspuns:

Sa te epilezithinking
incearca cu crema pentru a inlatura parul foarte mult, pentru ca nu doare, apoi incearca cu epilatorul dupa ce mai creste putin... discuta cu mama ta xD

| TabooR a răspuns:

Pai epileazate si gata e mai binewinking

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Sa te epilezi normallaughing. Prima data incearca cu crema epilatoare.Si eu tot cam de pe la 11-12ani ma epilez. funda?

| trickz a răspuns:

Simplu vorbeste cu mama ta si ii cerei un sfat... Daca nu poti face asta din diferite motive... Sunt multe metode, lama, ceara, crema eplilatorie. Sar putea sa te doara la inceput laughing ca e pielea sensibila.

| ZuZuAleX a răspuns:

Te epilezi. dar cu epilatorul! sau cu ceara sa nu te razi cu bicu!

| Miss_8205 a răspuns:

Pai pentru prima data epileazate cu ceara rece vit

| AdaIoana18 a răspuns:

Mergi la salon si epileazate cu ceara calda acest lucru l-am facut si eu si este foarte eficient nu iti mai creste par pe picioare mult timp...