| ziggs a întrebat:

Voi nu aveti momente in vacanta de vara cand pur si simplu te plictisesti toti prietenii tai sunt plecati si pur si simplu nu ai ce face si abia astepti sa inceapa scoala?

Răspuns Câştigător
| TrandafirulRapitor a răspuns:

Da am si momente din astea...dar e imposibil sa nu gasesc sa fac ceva ca sa imi dispara plictiseala : ies pe strada, mananc inghetata laughing, ma plimb cu bicicleta etc. Incearca sa gasesti ceva de facut este imposibil sa nu fie nimicwinking

1 răspuns:
| WeAreYoung a răspuns:

Ba da, cred ca aproape oricine are.