| Mikyyela a întrebat:

"Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.". Asa are statusul o prietena. Vreau si eu sa-i dau replica pentru ca isi imagineaza ca ea este cea mai tare la statusuri(intre noi este un concurs cine are cele mai tari)

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Eu am status ceva gen:
"Vorbele mele dor? Si ce-ai vrea? Sa te alinte?"
"Nu-mi spune mie ca suferi si treci printr-o pasa trista!
Daca inima-ti plange inghite o batista"
Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare!
Te'ai saturat de zambete false?
M'am saturat si eu de cuvinte mincinoase! happy
Zi-i lui cupidon să lase jos săgeţile!
Eu nu mai fac nicio excepţie,
Că vorbe aud din toate direcţiile.

Cam astea le-am folosit in ultimul timp.
Sper sa te ajute!happy

2 răspunsuri:
| sofy232 a răspuns:

"De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?"
"Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme."
"Ai o voce asa frumoasa, dar nu stiu de ce o irosesti vorbind"

| xKaяikatuяix a răspuns:

S-a trezit la realitate. A zis ca vrea sa se puna pe fapte. love struck
Daca nu esti de la Oras, esti de la tzaraawinking. Iei primul tren care te lasa in garaa whistling. Apoi iei un taxi pana la mall. Bei doua sucuri si ai portofelul` gol rolling on the floor).