| Helene a întrebat:

Voi sunteti pro/contra relatiilor pe ascuns?[adica numai cei doi sa stie, care anterior s`au despartit si s`au impacat]
Care vorbesc numai din priviri sa nu stie nimeni...
Ms

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am inteles de ce se ascund sau de cine?

| Helene explică:

Scuze ca nu m`am exprimat bine
Anterior au fost impreuna
S`au despartit si ei nu puteau sa stea unul fara altul asa ca au hotarat sa se impace pe ascuns
Pe ascuns astfel incat sa nu stie colegii/persoanele din jur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma e viata lor au drept la intimitate ca doar in pat nu vine toata societatea sa se uite la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca stiau colegii ce se intampla? trebuiau sa infunte situatia, asta-i buna.

| kiwii a răspuns:

Sunt pro, fiindca nu am de ce sa fiu contra.

| baietzelu a răspuns:

Va ascundeti de voi nu de colegi.Ca nu sunteti cu colegii, sunteti aman2.Pe voi va intereseaza mai mult colegii decat voi 2.

| Silvia a răspuns:

Nici pro nici contra. Dar e cam aiurea.

| madalicious a răspuns:

Pro, pentru ca macar asa iubindu-se pe ascuns nu va avea nimeni ocazia de a incerca sa ii despartawinking

| anaid a răspuns:

Nici pro nici contra adica asta ii uneste din ce in ce mai mult dar totusi cand iubesti pe cineva iti vine sa strigi in gura mare acest lucru asa ca este putin probabil sa reziste prea mult acest secret. Iar un secret cunoscut de doua persoane sa fii sigura ca nu mai este un secret.:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt pro.
Asa nu mai are nimieni ce comenta. Puteti fi si voi fericiti fara sa auzi " Da' mai stai cu ala? ''
Important este sa nu tii cont de parerea invidiosiilor. Nu pune la suflet toate vorbele si ai incredere in cel de langa tine