| Mayar a întrebat:

Voi va luati dupa zodii?

9 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Nu, nu mi se par importante zodiile.

---> Cica scrie cum esti si ce ti se va intampla! :))

---> Mama tot intra pe http://www.zodii.ro/ ca sa vada ce i mai zice la zodia ei, dar eu tot nu cred! :P

---> Numai bine! :)

| fluturas a răspuns:

Nu, se intampla uneori sa aiba dreptate, dar nu mereu straight face

| ascovit a răspuns:

Eu nu ma iau dupa ele, insa de fiecare data cand le citesc, mis e potrivesc. In concluzie, ele se iau dupa noi, si spun doar niste lucruri simple pe care oricine le facechatterbox, in functie de sezon, timp, etc etc etc

| Danyel a răspuns:

Cateodata.

| cosmin444 a răspuns:

Nu,e o prostie, crede-ma tongue

| Smile4us a răspuns:

Eu una da, mereu.laughing. si sincer ma mandresc cu asta sunt balanta si ma uit in fiecare zi la horoscop.Mai ales pe facebook unde scrie si de compatibilitate si culoare norocoasa. Sincer nu stiu daca sunt adevarate toate chestiile care sunt scrise acolo laughing dar la mine s.au potrivit mai mereu mai ales in ceea ce priveste dragostea. Deci eu una cred in zodiac; x si nu cred ca e ceva rau cu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu nu prea ma mai, sa zicem ca uni cred si zic ca se intampla exact ceea ce se prezice la zodii, dar te gandesti cate persoane sunt cu aceleasi zodii si nu se intmpla ceea ce spun. nu stiu eu cred ca oricum viata noastra este aranjatahappy

| DrZzz a răspuns:

Zodiile sunt relative... daca un copil este de ex. este leu si la leu se spune ca va pune bazele unei afaceri este aproape imposibil...
Eu nu prea cred in zodii...de multe ori am citit horoscopul si nu mi s-a implinit nimic din ce era scris

| thelovestory a răspuns:

Eu sincer nu ma iau dupa zodii, deoarece a observat ca nu toti sunt la caracter asa cum este si zodia lui. sunt persoane care sunt cu totul opusul zodiei, si uneori daca te iei dupa zodie te poti insela in privinta persoanei. Mai bine cunosti persoana asa cum e ea si nu dupa alte criterii!