| EllyCA a întrebat:

Voi va mai jucati cu jucarii? ex : papusi, ursuleti, plusuri

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu.Am biblioteca plina de ursuleti de plus. Dar stau acolo doar pentru ca imi place cum se vad.Am trecut de etapa aia.

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Eu ma joc cu o sigura jucarie si aceea e aeroplanorul meu (este un elicopter care zboara 30 m in sus) si e interzis sub 18 ani deci nu cred ca se pune la jucarii si mai ales ca daca pui mana in elice in timp ce se invarte iti retezeaza mana laughing
cu alte jucarii in afara de asta nu ma mai joc

Sper ca ti'a placutwinking. By3

| angel_7075 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Cati ani ai? Eu am 12 ani si nu ma mai joc cu nimic din ce ai zis tu, dar le tin de decor. Mi se pare putin cam penibilhappy sa te joci la varsta mea cu plusuri sau etc etc. Oricum le tzin pe dulapuri etc etc de decor. Imi dai te rog fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aproape 13 si le-am pus intr-un loc la vedere arata bine dar nu vreau sa ma joc cu ele dar.deodata imi vine sa ma joc si stau jumate de ora jucanduma scene din...assassin's creed devil may cry etc!big grin

| melissa_5789 a răspuns:

Sincer sa fiu nu mai m-am jucat de mult dar imi place sa-i tin pe biblioteca, inca mai mi se par dragutihee hee