| Myu a întrebat:

Voi vedeti caracter irelevant in intrebarea : " cine a mai intrat in liceu` Elie Radu ( Ploiesti) "?
De fiecare data cand am pus`o a fost respinsa din cauza 'caracterului irelevant'.
Ma rog oh go on Cam de cacao site-ul de la o vreme. Nu mai pot pune nici o intrebare.

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se pun intrebari prea generale.Pentru asta exista chat. Uita-te la intrebari frecvente si vezi conditiile de raportare a unei postari!

| shtephie a răspuns:

Da si mie intrebarile cu liceul imi sunt respinse! Alora cu probleme sexuale li se accepta orice intrebare! Si noua cu liceul nu!

| claudia_7744 a răspuns:

Asta e intrebare irelevantaraised eyebrows sa fim seriosirolling on the floor am gasit niste intrebari care mau stupefiat gen"ce marime trebuie avea penisul"sau "pana la ce varsta creste"...cred ca pe sitele asta sunt multe pers care se distreaza tare punand intrebari stupide la greulaughing)) dar tresa recunosc ca sunt si altele care te ajuta sa inveti lucruri noi.si sa cunosti. eu una am gasit cateva recomandari de filme super si am invatat cuv noi gen felatie, cunnilingus pitting si cred ca mai eraulaughing))stii u se invata lucrurile negative primabig grin

app mersi mult de rasp care mi l-ai dat ma ajutat iti dateam funda cu drag dar a trebuit sa-i dau o lectie la cinevahee hee
raman datoaretongue

nu te uittongue

pwpi :*

| Myu explică:

Interesant. am vazut intrebari de genul ( fara apostrof, ca na, avem pretentii) : ce faceti? E mai logica decat intrebarea mea? Eu cred ca 'ce faceti?' era pentru. chat oh go on.

| Myu explică:

A, si pana acum intrebarile nu avea cuvantul 'liceu'. Scrisesem doar numele lui.Deci nu e de la apostrof laughing

| Myu explică:

Waii, uite un geniu! Stiu sa scriu numai ca mai intai scrisesem 'intrebarea' nu 'intrebarile', si nu am mai corectat oh go on ^^.

Uita-te la restul intrebarilor mele, si la rasp daca vrei, si atunci mai vb.
Apropo e 'in caz ca nu stiai ' nu IN CAZ DE oh go on Sau esti de la taranoaia?

| y a răspuns:

Pune liceul.Nu liceu` :]].

| y a răspuns:

Invata sa scrii draga.^^ In caz de nu stiai intrebarile nu avea nu este corect. l-)

| Al3x_9445 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...cred ca se considera irelevant apostroful de la cuvantul liceu. Asa cred ca se gandeste.