| Robo97 a întrebat:

Vom mai primi vreun ban pe abonamentele din anul scolar 2012-2013? Daca da, cand? Am vazut ca s-a aprobat o lege cu privinta la decontare, dar nu a zis nimic de banii care trebuie sa ii primim de anul trecut.

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

La mine la liceu s-a facut un anunt ca trebuie sa vina banii

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Eu in ultimul an la liceu anul trecut i-am primit pe toti chiar si in vacanta pentru ca intarziase 5-6 luni.sunt in judetul sibiu si banii si i-a primit fiecare liceu sin alt judet habar nu am.
scuza perfecta pentru ei era mereu ca nu avea banca sa le deconteze, mergeti pe la secretariat si bateti-i la cap pana vi da. happy noi de pe a9a asa am facut mereu happy