| Smileee_3231 a întrebat:

[Voot la all] Hei lume! Cateva chestii simplehee hee
Cati ani ai?
De unde esti?[daca e sat/comuna, sa se zica Judetulhee hee]
Esti fata sau baiat?
Iti place scoala?
Unde te disrtezi cu prietenii? [club, bar, parc etc]
Ce vrei sa te faci cand o sa fii mare?

Si daca vreti va dau si funda pentru cei care sunteti aproape ca mine la vreo 3 intrebare. Da numa daca vretilaughing. Si daca vreti specificati la sfarsit.
A da. si daca aveti ceva sa imi spuneti, spuneti! Va rasp tot aicihappy

Răspuns Câştigător
| Anya_1437 a răspuns:

Am 14 ani si 3 luni
Judetul Iasi(la oras)
Sunt fata happy
Deloc! Urasc matematica si romana.
Oriunde e frumos(depinde si de vreme)dar daca ploua afara stam prin ploaielaughing
Vreau sa continui sa fac modelinglove struck
Da vreau fundalove struck
Puteai sa mai adaugi de ex:
Ce fel de muzica iti place?
Care a fost cel mai haios vis al tau? etc
Funda plssss!

11 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Buna!
12 [fac 13 in iunie]
Jud. Bihor.
Fata
Nu.
Parc love struck
Medic stomatolog

| ionica56 a răspuns:

Iasuul la putereeelaughing

| Shinen a răspuns:

14 ani
Iasi
fata laughing
Doar pauzele
Oriundehee hee
Nu-stiu :d

| BeautyTeacher a răspuns:

HEY HEY
1.15blushing
2.Bacaaaubig grin
3.fatabatting eyelashes
4.doar pauzele si baietii frumosi de pe holuriiiwhistling
5.paii in club dar nu des cam o data pe luna asathinking
in baruri in fiecare weekend
si in parc cand e frumm' afara:X
6. vreau s ma fac notarbig grin

| AdDa1502 a răspuns:

1. 12 ani
2 iasi; X
3 fata
4 uneori
5 in parc.la film
6 nu m-am hotarat incathinking fundii pls?

| Smileee_3231 explică:

Pai eu am 14 ani
Sunt din Jud Mures
Sunt fata
Da, imi plac pauzelelaughing.glm.imi plac si unele ore
In club o data pe luna si in rest in baruri cat incapelaughing,si in parc, si pe strazi
Nu stiu
Si in legatura cu melodiile.eu ma uit mai mult la versuri decat la genul lor. De ex imi place si hip-hop,house,rock,clasica, electrica, manelele.[nu imi place muzica populara] Si nu imi plac toate melodiile care apar la aceste genuri. Deci depinde de versuri:X.

| Krpsuu a răspuns:

15 ani si 7 luni
Ploiesti jud.Prahova
Fata :p
Imi place scoala deoarece e un loc unde sa stau ca sa nu ma plictisesc acasalaughing dar orele nu imi placlaughing
Cu prietenii ies prin cluburi :p
Dansatoare love struck
Funda love struck
Si da: zi-mi ceva si despre tine happy raspunde la intrebarile taletongue

| VladsBoss99 a răspuns:

Pai am 11 ani,sunt din Constanta, sunt baiat ies cu prietenii oriunde, scoala asa si asa.Cand o safiu mare nu stiu inca. Fundita te rog.

| Nady_4205 a răspuns:

13 ani
Nadlac, jud Aradlaughing
fatahappy
NU
In parcalove struck
Politistalaughinglove struck
funditalaughing

| SerjRap93 a răspuns:

Pai am 17 ani deci is cel mai mare de pe aici pana acum sunt din cermei(jud arad), sunt baiat da cred ca te-ai prinsbig grin, sincer imi place scoala ca ii noua da numa pe dinafara.stii sa staui si sa o privesc,cu prietenii ma distrez peste tot si cand o sa fiu mare o sa fiu ori politist sau ceva ori un mare rapperlaughing)probabil prima variantastraight faceda uh de pe unde esti, cati ani ai, ce muzica asculti?

| Idu a răspuns:

Pai.laughing hai sancepemhappy())
am 13 ani is din iasi tatarasi ia fata daalaughing imi plc si nu prea.( sincer ma duc ma mult pentru prietenitongue) pai in parc...pe explanada is dastea.pai nu stiu ce vreau sa fiu...creca investigatorlaughing, uh de unde esti?smugsmug tongue.aa fundita?smug:devil)