| Innsbruck a întrebat:

Vorbeam cu un baiat, dar acum nu mai vorbim.Cum as putea sa-i dau se inteles,ca sa imi scrie? avand in vedere ca ne intalnim destul de des,dar ne salutam si doar atat. Problema este ca am avut o cearta,dar a zis ca mai vrea sa vorbim. Am vorbit cand i am scris, dar dupa nu a mai scris absolut nimic. A trecut ceva timp.3-4 luni dar mi s-a facut un dor de el...

4 răspunsuri:
| Enki a răspuns:

De ce nu ii scrii tu? Nu-i nimic rau daca faci tu un prim pas, poate chiar ar aprecia

| Innsbruck explică (pentru Enki):

Pentru ca eu i-am scris ultima data...si nu inteleg de ce nu mi-a scris inapoi pentru ca el a zis ca vrea sa mai vorbim

| anonim_4396 a răspuns (pentru Innsbruck):

Incearca sa insisti, poate in acel moment nu avea starea necesara sau timp si a uitat sa iti mai scrie inapoi, se mai intampla

| simplegirl2 a răspuns:

Poate inca e suparat pe tine ....incearca sa intri in vorba cu el sau sa il intrebi tu prima ce faci? esti bine? etc