| Raduflorin31 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de o luna aproape, ne-am văzut și ne placem. Ea în august trebuia sa aibă nunta și din spusele ei nu a fost prea sigura ca mai vrea sa se căsătorească. Ca I a făcut mult rău el psihic și ca nu a amăgit o cu mutarea(doar ei impreuna) acum s au mai întâlnit întâmplător prin oraș și a derutat o și acum mi-a spus ca vrea puțin timp singura? Ce sa înțeleg din toată povestea asta?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Din atatea fete singure fix una luata iti trebuie?
O fata care incepe sa vorbeasca cu alt baiat cand ea mai are o luna pana la nunta ti se pare serioasa?
Cat de naiv poti fi.

| Violleta2022 a răspuns:

Intelege ca vrea sa fie singura, doar asta ti-a spus, nu?
Da-i pace!

| 1onur a răspuns:

Păi va alege va petrece timp cu amândoi până unul din voi doi îi va convine mai mult. Nu este sigură cu cine vrea sa fie dintr-e voi doi.