| sherlyn:) a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de cateva zile prin msj si pe mess. inainte nu ii dadeam atentie dar acum nu stiu de ce dar ma gandesc mereu la el si as vrea sa fiu cu elsad

cred ca si el ma place.la discoteca se uita mereu la mine si mai mereu imi dadea mesaje sa ma combin ca el.

credeti ca ar trebui sa fac eu primul pas?

niste sfaturi ceva[-o

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Daca tine la tine nu va renunta asa usor.Lasa-l pe el sa iti propuna sa fiti impreuna. Daca a facut fata primului refuz atunci cu siguranta nu va renunta asa usorhee hee

9 răspunsuri:
| Dyallex a răspuns:

Pai daca el iti trimitea mesaje pentru o combinatie dc nu ai acceptat atunci?

Răspuns utilizator avertizat
| Dyallex a răspuns:

Uneori e bine sa fii tu prima pentru ca exista posibilitatea sa il pierzi dar de multe ori s-ar putea sa nu accepte
unii baieti daca afla ca sunt placutzi de cine devin "jmecheri"
dar altii.nu

| gigiro a răspuns:

Ce nu inteleg eu este faptul ca dupa cateva convorbiri pe messenger si cateva mesaje scrise(care fie vorba intre noi, pot fi simple texte), poti sa spui ca-ti place de cineva? Cand iti place de cineva trebuie sa vii cu argumente serioase pentru ca : si incepi sa enumeri de ce. Tie iti place eventual cum vorbeste sau cum scrie. Eu in locul tau, as astepta.

Răspuns utilizator avertizat
| deeabubu a răspuns:

Ar trebui sa faci tu primul pas

| LussyBubu a răspuns:

Lasa'i putin timp sa vezi daca face el primul pas... Daca nu fa'l tu atunciwinking (si eu am facut la fel)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cea mai faina si superba din lume sms